Publikuar: Jan 25 2023 05:50

SHESIM VILE 2 KATESHE NE NISHTULLA!

EUR

Publikuar: Jan 25 05:50
Shikime: 19
SHESIM VILE 2 KATESHE NE NISHTULLA !
Shtepia ndodhet ne Nishtulla. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 126 m2 , i cili perbehet nga nje dhom ndenje ,kuzhina dhe nje tualet i mobiluar pjeserisht.
Kati i pare eshte i pershtatshem per biznes.
Kati i dyte banim, ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet nga dy dhoma gjumi,dy dhoma ndenje dhe dy tualete .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione