Publikuar: Mar 16 2023 11:39

Okazion Shitet vila 3 kateshe prane Spitalles

EUR

Publikuar: Mar 16 11:39
Shikime: 127
Shitet Objekt 3 katesh me 3 apartamente te vecuara prane Spitalit ose Shkolles Demokracia.
Objekti eshte i organizuar me 3 apartamente te ndara dhe me shkalle te jashtme.
Trualli eshte me siperfaqje 510 metra katror i rrethuar, ndersa ndertim jane 340 metra katror.
Kati pare eshte i banueshem me siperfaqje 105 metra.
Kati dyte eshte gati i perfunduar me siperfaqje 130 metra .
Kati trete eshte eshte i banueshme me siperfaqje 130 metra.
Cmimi eshte okazion 138000 euro. Prona ka dokumentacion te rregullt pronesie
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
127

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione