Publikuar: Maj 19 2023 04:30

SHITET VILË NË KAMËZ

EUR

Publikuar: Maj 19 04:30
Shikime: 5
SHITET VILË NË KAMËZ

Vendndodhja: Rruga Murat Toptani

Çmimi :215.000 euro
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Sipërfaqe toke : 1000 m2
Sipërfaqe ndërtimi : 220 m2
Secili kat nga :120 m2


Vila organizohet në 2 kate ku secili kat është 120 m2
Kati I pare – Korrridori hyrës , 3 dhomat e gjumit , ambienti I ndjenjes+ambienti I gatimit dhe tualeti .
Kati I dytë – Korridori hyrës , 3 dhomat e gjumit , ambienti I ndenjes + ambienti I gatimit dhe tualeti

Vila është totalisht e investuar .

Gjithashtu ka dhe oborr ,I cili është I përshtatshëm për të pushuar në kohën e lirë dhe disponon vend parkimi. Ka një pamjë të lirë dhe qetësuese pasi banesa është e rrethuar nga lulet, gjelberimi I pasur , pemët frutore dhe toka pjellore.
Vila disponon edhe një ambjent vecmas I cili mund të shfrytëzohet si ambjent biznesi ose për nevojat e familjes si magazine , kapanon etjt


Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0697032241
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione