Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 02 2023 05:39

SHITET VILE 3 KATESHE ME 300 m2 NDERTIM, PER 270.000 EURO T

EUR

Publikuar: Qer 02 05:39
Shikime: 9
SHITET Vile me tre kate tek Porcelani. Çdo kat i VILES eshte e perbere nga nje apartament 2+1 plus nje tualet dhe ballkone . ORENTIMI ËSHTE JUG- LINDJE.
Vila ka parkim perpara per 4 makina, kurse mbrapa ka nje bace te mir organizuar te mbjell me peme frutor.
Vila ka nje siperfaqe trualli 340 m2, dhe siperfaqe ndertimi 300 m2, rreth 100m2 per cdo kat.
Vila ka nje ndertim shum solit dhe e ndertuar me arkitekt . Nuk pati as nje fije demtimi nga termeti. Shitet per efekt emigrimi.
SHITET PËR VETËM 270.000 €
Per me shum informacion klikoni linkun http://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 00355 68 40 44 520
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione