Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 02:30

SHITEN 2 Vila 3 kate në Mjull Bathore pranë TEG

EUR

Publikuar: Sht 22 02:30
Shikime: 10
Në Tiranë në Mjull-Bathore 3 min larg TEG-ut, SHITEN 2 Vila 3 kate me projekt dhe organizim të njëjtë. Secila vilë ka 399 m2 sipërfaqe ndërtimi të organizuara në kati 1 garazhd dhe apartament 1+1, Kati 2 zona e ditës soggiorno, ambjent gatim ngrënie, 1 dhomë gjumi, Kati 3 zona e natës 3 dhoma gjumi dhe tualet dhe në total 2.000 m2 tokë. Vilat kanë punime cilësore, garazhd, parkim, kopësht dhe ambjente shplodhëse të gjelbëruara.
Disponojnë ÇERTIFIKATË PRONËSIE.
Për çdo informacion kontaktoni në
Cel. 0684109062.
[email protected].
Përshkrimi i linkut

PRONA ONLINE

Online Prona
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione