Publikuar: Sht 26 2023 02:42

Shitet, Vile, Te Ish Keneta, Durres 140000 €

EUR

Publikuar: Sht 26 02:42
Shikime: 36
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja ndertimit: 280 dhe 301 m2 truall
• Strukturë 3-katëshe.

Organizimi:
• 3 Soxhorno
• 4 Dhoma gjumi.
• 3 Tualete.
• 3 Ballkone.
• Verande ne katin e 1,2,3
• Bace.

Cilesime te tjera:
• Mobiluar.
• Punime cilësore.
• Ndodhet ne zone të preferuar për banim, biznes.
• Mundesi shume e mire investimi.
• E pozicionuar në një zonë strategjike.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për një vizitë në prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione