Publikuar: Qer 15 2023 02:56

SHITET SHTEPI NE LAGJEN 14, SHKOZET - DURRES.

EUR

Publikuar: Qer 15 02:56
Shikime: 1
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 117 m2. Siperfaqja e truallit perreth shtepise eshte 376 m2 i cili ka bere te mundur punimin e nje oborri shume te kendshem per shtepine. Organizohet ne nje korridor, i cili ndan nje dhome ndenje, bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Pervece shtepise ndodhet dhe nje dhome vecmas nga shtepia bashke me tualet, por edhe nje garazhd. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim, na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0692037464

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione