Publikuar: Maj 25 2023 10:33

SHITET GODINE NE PLAZH DURRES !

EUR

Publikuar: Maj 25 10:33
Shikime: 2
Godina ndodhet ne zonen e plazhit ne Durres shum prane rruges kryesore .
Ka siperfaqe trualli 600m2 me njolle ndertimi 230m2 , organizohet ne 5 kate totale ku : kati 1 open space, kati 2/3/4 ne 5 dhoma dhe apartamente 1+1 secila me tualet personal, kati 5 organizohet ne apartament 113m2 3+1+2 .
Per cdo kat dhe cdo apartament matesi elektrik eshte i vecuar dhe ka furnizim me uji rrjeti dhe me pus personal .
Ka hapesire te mjaftueshme shfrytezimi te oborrit si per parkim dhe lulishte.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355694739000

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione