Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 05 2023 10:55

OKAZION SHITET VILE ME 3 KATE NE DURRES!!!

EUR

Publikuar: Sht 05 10:55
Shikime: 1
Shitet vile me 3 kate me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi kati 1 prej 182 m2 dhe kati dyte dhe I trete prej 240 m2 per secilin kat.Vila pozicionohet, prane Cezmes se Ferres,Durres. Organizohet me 4 dhoma gjumi me ballkone, 2 dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe 2 tualete. Vila eshte e mobiluar dhe ofron nje pamje te bukur te qytetit. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.Cmimi 350,000 €.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione