Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 11:52

CMIM KLERINGU !!! VILE PER SHITJE, TURQUOISE MARINA,

EUR

Publikuar: Sht 26 11:52
Shikime: 3
Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, e vendosur në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.

• Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
• Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. Lehtesirat: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

• Vila T6
Vila ka nje siperfaqe fizike prej 108 m2, e cila eshte e organizuar ne ambjent ngrenie, kuzhine dhe kuzhine, nje tualet, i aksesueshem nga verande. Kjo vilë ka një truall të dedikuar.
Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

• Specifikimet teknike:
Sipërfaqja e brendshme …………………………… .. 108 m²
Sipërfaqja e verandës …………………………… ……… 11 m²
Sipërfaqja e perbashket …………………………… …. 1.83 m²
Sipërfaqja e parcelës ………………………………….. 152 m²

Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Century21 Impact

Century21 Impact
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione