Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 02:08

CMIM KLERINGU! SHESIM VILE 2-KATESHE, GJIRI I LALEZIT

EUR

Publikuar: Sht 22 02:08
Shikime: 6
Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.

• Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m²
• Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit.
• Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.

• Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant.
• Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.
• Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.

• Vila T6
Vila ka sipërfaqe fizike 108 m², e cila është e organizuar në ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kjo vilë ka një parcelë të dedikuar. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi dhe një tualet. Pozicionohet pranë kanalit.

• Specifikime teknike:
Sipërfaqe fizike: 108 m²
Sipërfaqe oborri: 81.34 m²
Sipërfaqe verande: 11 m²
Sipërfaqe parcele: 141 m²

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Century21 Impact

Century21 Impact
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione