Publikuar: Korr 01 2023 09:51

dhoma me qera rent rooms-villas

EUR

/ ditë
Publikuar: Korr 01 09:51
Shikime: 6
Ksppa3 Villas. Jepen me qera ditore ap. tip dhoma per pushues, ndodhen ne zonen e kodres se kalase, Lagjia Uji i Ftohte, Vlore, vetem 800m larg na rruga kryesore, Villetat e banimit disponojne krevat dopio+tek, wc, ballkon panoramik, Tv, Airclima, etj. Sherbimi mengjesit eshte ne zgjedhjen tuaj.
Parkim i bollshem dhe ambjent i qete.
Bar snack, tarace dhe wifi.
Prenotoni per pushime te paharruara.
Kontak&info:
Cel: 0692030392 wtsp
Cel: 0697867646 wtsp
Na ndiqni gjithashtu ne Instagram, facebook dhe tiktok ne kappa3villas, JU MIREPRESIM.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione