Publikuar: Nën 03 2022 01:12

Jepet me qira vile me pishine ne Peze!

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 03 01:12
Shikime: 1
Jepet me qira vile me pishine ne Peze!

Vila eshte e pershtatshme per banim ose per bujtine.Ka siperfaqe ndertimi 1200m2 e cila organizohet ne 3 kate
Kati i pare eshte open space dhe mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit.
Kati i dyte perbehet nga nje apartament me siperfaqe 350m2 .
Kati i trete organizohet ne dy apartamente.
Aktualisht vila eshte totalisht e mobiluar,disponon sistem ngrohje me kaldaje,sistem chiller,impiant per filtrimin e ujit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0695151540

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione