Publikuar: Maj 25 2023 05:20

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE DURRES!

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 25 05:20
Shikime: 7
Vila ndodhet ne bllokun e vilave lagja 18 e cila eshte nje zone shume e mire dhe e qete.
Organizohet me 3 kate ku kati i pare ka siperfaqe 122m2 dhe organizohet me dy dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe verand+oborr, kati i dyte ka siperfaqe 122m2 dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 guzhin dhe 1 tualet, kati i 3 organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe nje verand te madhe.
Vila eshte e kompletuar mjaft komode me te gjitha mobiljet e akomodimit dhe elektroshtepiaket.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontakoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione