Publikuar: Mar 25 2023 11:48

JEPET VILE ME QIRA PRANE GALAKTIKUT!

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 25 11:48
Shikime: 184
Vila ndodhet prane Galaktikut ka nje siperfaqe toke 550m2 dhe siperfaqe ndertimi 360 m2 . Vila eshte e organizuar ne 3 kate , ku ne katin e pare eshte apartament 3+1 , ne katin e dyte jane dy apartamente 2+1 dhe ne katin e trete dy apartamente 1+1. Hapsira e bollshme dhe pozicioni gjeografik sjell ndricim natyral dhe ajer te paster. Vila eshte e arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
184

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione