Publikuar: Mar 01 2023 02:42

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 01 02:42
Shikime: 77
Vila ndodhet ne Plazh dhe ka nje siperfaqe trualli prej 1200m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 156m2. Kati i pare i Viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet.Kati i dyte eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhom gjumi dhe nje tualet.Kati i trete eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
77

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione