Publikuar: Mar 06 2023 09:14

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 06 09:14
Shikime: 116
Vila ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne Plazh. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kend kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me te frekuentuar per pushime. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
116

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione