Publikuar: Shk 17 2023 05:05

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 17 05:05
Shikime: 39
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 530 m2 dhe siperfaqe ndertimi 326 m2 dhe 180 m2 magazina .Kati i pare i Viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines tre dhoma gjumi dhe dy tualet, kati i dyte eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines tre dhoma gjumi dhe dy tualet. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
39

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione