Publikuar: Mar 23 2023 02:08

JEPET ME QIRA KATI I TRETE I NJE VILE NE ARAPAJ !

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 23 02:08
Shikime: 64
Vila ndodhet ne arapaj ka nje siperfaqe toke 640 m2 dhe siperfaqe apartamentit 156 m2 . Vila eshte e organizuar ne dy sonxhorno se bashku me kendet e guzhines , tre dhoma gjumi dhe dy banjo . Hapsira e bollshme dhe pozicioni gjeografik sjell ndricim natyral dhe ajer te paster. Vila eshte e arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
64

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione