Publikuar: Mar 01 2023 02:42

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE NE ARAPAJ

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 01 02:42
Shikime: 50
Vila ndodhet ne arapaj ka nje siperfaqe toke 640 m2 dhe siperfaqe apartamenti 156 m2 . Apartamenti eshte e organizuar ne dy sonxhorno se bashku me kendet e guzhines , tre dhoma gjumi dhe dy banjo . Hapsira e bollshme dhe pozicioni gjeografik sjell ndricim natyral dhe ajer te paster. Vila eshte i arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
50

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione