Publikuar: Mar 16 2023 10:33

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 18.

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 16 10:33
Shikime: 106
Jepet me qira kat i i dyte i nje Godine ne lagjen 18.Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, kater dhoma gjumi, dy tualet dhe nje bace prej 150m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
106

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione