Publikuar: Mar 24 2023 11:45

JEPET ME QIRA DY KATE TE NJE VILE NE LAGJEN 18.

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 24 11:45
Shikime: 97
Jepet me qira dy kate te nje vile ne lagjen 18. Apartament ka nje siperfaqe te brendshme prej 400m2. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, kater dhoma gjumi, dy tualet dhe nje bahce prej 150m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar per banim dhe organizimi i Viles ju krijon mundesi per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh, si klinika, zyra, fasoneri etj. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
97

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione