Publikuar: Mar 23 2023 01:56

JEPET ME QIRA DITORE VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 23 01:56
Shikime: 171
Vila ndodhet ne nje zone private ne Gjirin e Lalzit prane Resort Bianca-s. Prona zoteron 1850m2 toke dhe 126m2 siperfaqe ndertimi. Vila organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy dhoma gjumi ku secila ka tualetin e saj privat, nga dhoma e ndenjes ka dalje direkte ne veranden me pamje nga nje liqen ne zone dhe akses ne pishinen e viles. Mobilimi eshte totalisht i ri dhe arredimi i viles eshte i sapoperfunduar. Pishina eshte ndertuar ne baze te standarteve me te mira dhe me cilesore te tregut . Pamja e viles se bashku me arredimin e saj modern dhe luksoz ofron kushtet perfekte per nje jetese te qete, private dhe teresisht komode. Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
171

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione