Publikuar: Mar 18 2023 11:54

SUPER OKAZION!SHITET TOKE TEK URA E BESHIRIT

EUR

Publikuar: Mar 18 11:54
Shikime: 497
Super Okazion!! Shitet toke buze rruges kryesore tek Ura e Beshirit!! Toka ka siperfaqe 2000m² dhe ndodhet ne vije te pare te rruges kryesore. Pozicioni qe ka i jep prioritet per shumellojshmeri biznesesh. Cmimi 102.5€/m².
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
497
0696893200

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione