Publikuar: Jan 06 2020 12:23

SHITET TOKE

Publikuar: Jan 06 12:23
Shikime: 8

Shitet 2800 m² toke ne periferi te Tiranes.
Prona ndodhet ne Prush pak kilometra larg nga kryeqyteti. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt. Perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge. Toka disponon certifikate pronesie dhe eshte e miratuar ne planin e ri te studimit zone ndertimi. Cmimi i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione