Publikuar: Jan 08 2017 07:46

SHITET TOKE NE TIRANE

EUR

Publikuar: Jan 08 07:46
Shikime: 5
SHITET 1000 metra katror toke ne fshatin Ibe,Tirane.Toka ndodhet buze rruges prane shkolles "Mersin Duqi".Me dokumenta te rregullta.E pershtatshme per vendbanim dhe per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi: 50 € metri katror
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
0692162890

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione