Publikuar: Mar 13 2023 10:20

SHITET TOKË (E KUQE) 750M², NË SAUK!

EUR

Publikuar: Mar 13 10:20
Shikime: 580
✔ Toka pozicionohet ne Sauk.
✔ Zone me zhvillim shume te larte rezidencial dhe e preferuar per biznese.
📐 Me nje siperfaqe 750m².
💶 Çmimi 130 euro m².

*Per me shume informacion, jeni te lutur te na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
580
+355684027730

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione