Publikuar: Mar 23 2023 03:09

SHITET TOKE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

EUR

Publikuar: Mar 23 03:09
Shikime: 402
Shitet toke 11000 m2 ne Golem.
Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e lire per ndertim.
Toka disponon nje ndertese te vjeter 80m2 gjithashtu ofron edhe pamje deti.
Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!003555698282983
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
402

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione