Publikuar: Gush 05 2017 11:17

Toke ne Valbone

Publikuar: Gush 05 11:17
Shikime: 1
Shitet toke ne qender te Valbones me letra pa asnje problem. Toka ka nje siperfaqe 1000 metra katrore dhe nje cmim 50 euro per meter.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0685628888

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione