Publikuar: Nën 12 2015 01:04

Toke prej 700 m2 deri ne 1000 m2 ne Berzhite Tir..

EUR

Publikuar: Nën 12 01:04
Shikime: 3
Buze autostrades se rruges se re Tirane Elbasan dhe nga pas buze Lumit Erzen Berzhite shitet 700m2 deri ne 1000m2 toke. Siperfaqja e tokes ka nga te katerta anet pejsazh te mrekullueshem, malet e berzhites lumin erzen dhe rrugen e makines. Toka eshte e paisur me te gjithe dokumentat e nevojshem (certifikate pronesie). Adresa e prones eshte: Rruga nacionale Tirane Elbasan km 8 i rruges se re dhe km 15 i rruges se vjeter Berzhite, prane bar restorant Sallakut dhe Alpinit. ju faleminderit Dritan Sallaku. Mund te nderrohet vetem me ndonje apartament ne ndonje zone te mire te Tiranes dhe me siperfaqe 2+1.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0697272677

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione