Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 12 2023 12:36

Shitet toke se bashku me objekt ne Sarande

EUR

EUR
Publikuar: Maj 12 12:36
Shikime: 13
Shitet toke se bashku me objekt ne hyrje te qytetit te Sarandes .
Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor & leje ndertimi.
Siperfaqe trualli: 350m2
Siperfaqe ndertimi: 127m2
Përshkrimi i linkut

Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione