Publikuar: Nën 30 2023 08:32

Shitet toke ne Shengjin (Plazh)

Publikuar: Nën 30 08:32
Shikime: 132
Shitet toke ne Shengjin me cmim te arsyeshem.
Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2, dhe eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin ligjor me çertifikate pronesie (hipoteke), dhe harten treguese.Prona ndodhet vetem disa metra nga bregu i detit, dhe brenda studimit urbanistik,e pershtashme per ndertim,biznese,banesa etj.Pozicioni gjeografik i prones eshte dhe shume afer nga rruga kryesore.Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit +355 67 569 1955
Çmimi i arsyeshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
132
+355675691955

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione