Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 25 2023 03:43

Shitet shtepi ne qerret durresit

EUR

Publikuar: Maj 25 03:43
Shikime: 2
🔴Shtepi e vjeter
🔴1100 metra katror siperfaqe totale , nga te cilet 200 metra truall dhe 78 meter ndertes
🔴Ndodhet ne qerret te durresit

💵 30.000€
☎️ +355 69 681 1888
☎️ +355 69 567 8983
Përshkrimi i linkut

Safe sale agency

Safe sale agency
Shitje-blerje-qira -pasuri te paluajtshme 
Cmime okazione 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Safe sale agency
Shitje-blerje-qira -pasuri te paluajtshme 
Cmime okazione 
355696811888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione