Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 05 2023 10:05

OKAZION- SHITET TOKE +LEJE NDERTIMI NE MAMINAS!!!

EUR

Publikuar: Sht 05 10:05
Shikime: 1
Shitet toke plus leje ndertimi ne Maminas,Durres, perkatesisht me siperafaqe toke 7250 m2 dhe Siperfaqe ndertimi 4320 m2. Cmimi 480,000 €.(Foto e mesiperme jan koncept).
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione