Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 29 2023 01:40

OKAZION-Përfito tani!! Shitet Toka tek Shkembi Kavajes,Durre

EUR

Publikuar: Gush 29 01:40
Shikime: 1
Shitet Toka tek Shkembi Kavajes,Durres me nje sip.2000m2, e pershtatshem per investim,zoteron dokumentacion te rregullt dhe ofron mundesi ndertimi.
Zona ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode .
Per nje shoqerim ne prone kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione