Publikuar: Mar 23 2023 05:50

Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor

Publikuar: Mar 23 05:50
Shikime: 2398

Okazion per arsye emigrimi shitet shtepia private ne vlor 1 kace 2plus1 me dy tualete tualeti i pergjithshe esh me gabin dushi shtepia esh me cati . lagja kushtimi Rruga bektash cakrani pas . shkolles aviacionit 450metra katror truall 120metro katror shtepi me garazhd ka kontraten e dritave te hapur ka kontraten e uit te hapur por ka dhe pus me sond shtepia esh e mobiluar me cdo gje dhe zdo meret asgje cdo gje I ngelet klientit qe do blei shtepin si toka si shtepia esh me certifikat pronesie per me shum iformacione dhe foto na kontaktoni ne numrin e tel 00355692590595 whatsapp ju mirpresim
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2398
00355692590595

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione