Publikuar: Pri 10 2019 09:34

Shes shtepi

EUR

Publikuar: Pri 10 09:34
Shikime: 74
Shes shtepi 3 kat e mobiluar ne tropoje shtepia ka 7 dhoma gjumi 3 sallone 1 dhom pritje 3 banjo tre ballkone dhe me nje tok 4 hektaresh per me s
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
74
0692131212

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione