Publikuar: Nën 03 2022 11:57

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi

EUR

Publikuar: Nën 03 11:57
Shikime: 38
Shitet super apartament ne kompleksin Mangalem ne Ali Dem.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me orientim trefishte ( Veri Lindje Jug).Apartamenti ka planimetri te rregullt.E ndertuar ne menyre cilesore me fasade te termoizoluar,dritare termo dhe izoluese.Gjithashtu apartamenti ka sistem kondicionimi multisplit,hidrosanitare inkaso,laminat C4.
Rezervimi mund te behet dhe me ane te financimit nga banka
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
38

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione