Publikuar: Sht 19 2023 01:04

Shitet shtepi private

EUR

Publikuar: Sht 19 01:04
Shikime: 40
Shitet nje shtepi private me siperfaqe totale prej 170.5 m2.
Shtepia perbehet prej
2 dhoma gjumi
1 Guzhine
1 tualet
1 verande
Shtepia eshte me obor,dhe mundesi per parkim makine.
Vendodhja prane komisarjatit te policise Vlore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
0696846498

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione