Publikuar: Maj 05 2023 03:11

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Publikuar: Maj 05 03:11
Shikime: 137

Shitet 300m2 truall + 60m2 shtepi me certifikate pronesie.
Prona ndodhet 250m nga deti dhe me pamje te lire detit. Shtepia ka nevoj per rikontruksion.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
137
+355692045351

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione