Publikuar: Pri 13 2021 02:24

Super apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate

EUR

Publikuar: Pri 13 02:24
Shikime: 3
Apartament 2+1+2 luksoz per shitje te nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes ,te Liqeni i Thate.
Ka nje siperfaqe prej 138m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,nje ballkon,nje verande,dy tualete ,dy dhoma gjumi dhe nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve.
Ka nje planimetri shume te rregullt. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje me nje stil klasike me pajisje teper cilesore, i shtruar i gjithe me parket druri. Dyert dhe mobilja e kuzhines jane material druri.
Brenda ne shtepi ka punime me mermer te bardhe(Granit) si dhe gure natyrale. Sistemi i kondicionimit eshte multisplit qendror , shume ekonomik ne konsumim, tualeti me grupe dushi inkaso shume cilesore Italiane ,si edhe nje vaske me hidromasazh, dritare plastike me dopioxham me argon me sistem antiribalt per te gjithe shtepine. Elektroshtepiaket e kuzhines jane te markave whirpool dhe bosch.Ndodhet dhe nje oxhak te pjesa sallonit i cili ka dhe motorr brenda qe ben te mundur shperndarjen e ajrit te ngrohte ne gjithe apartamentin, dere e blinduar Italiane me 2 brava dhe mbyllje ne 5 akse, e sigurise se larte.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha fasilitetet per nje jetese komode afer ajrit te paster,qetesise dhe natyres se bukur. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt,HIPOTEKE!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione