Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 25 2023 03:09

SHITET VILE 170M2 + 500 M2 TOKE TE FSHATI PELLUMBAS 260.000€

EUR

Publikuar: Sht 25 03:09
Shikime: 54
SHITET VILE
~ 170 M2 VILE
~ 500 M2 SIPERFAQE TRUALLI
~ VILE 2 KATESHE
~ MOBILIM BASHKOHOR
~ 200M2 RRUGE PRIVATE QE LIDHE PRONEN ME RRUGEN E FASHTIT
~ KATI I PARE: HOLL I MADH, KUZHINE, OXHAK, TUALET, E SHTRUAT ME PARKET
~ VERANDE 18 M2
~ KATI I DYTE: KORRIDOR LIDHES, TRE DHOMA, TUALET, ME PARKET DHE VERANDE 25 M2
~ CMIMI 260.000€
KONTAKTONI 0676722221
Përshkrimi i linkut

VERO HOME REAL ESTATE

Shitblerje pronash
Dhenie/Marrje me qira
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Skender Luarasi , Komuna e Parisit Tregoje në hartë

0676722221

https://verohome.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione