Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 01 2023 12:34

Shitet Shtëpi Private në Shkozë, Tiranë . ALF34112

EUR

Publikuar: Dhj 01 12:34
Shikime: 184
hitet, Shtëpi Private, Shkozë, Tiranë.
Prona ndodhet ne rrugën Pano Lulo.

Informacion mbi pronën:
• Strukturë 2 katëshe.
• Sipërfaqe totale: 148.5 m2.
• Sipërfaqe ndërtese: 73 m2.

Organizimi:
• Kati 1: Ambient i hapur.
• Kati 2 : Ambient ndenje , gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet , 1 ballkon, dhe tarracë.

Cilësime të tjera:
• Oborr.
• Orientim Veri-Jug-Lindje-Perëndim.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home ALPHA

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione