Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 12:09

Shitet Shtepi private ne Lagjen Drita Mamurras

EUR

Publikuar: Sht 27 12:09
Shikime: 33
Ne lagjen Drita Mamurras shitet shtepi private 1 kateshe me projekt per 3 kate
Siperfaqja e tokes eshte 2000 m2
Me 2 hyrje me shkalle, mure rrethuese, me pus uji, parking anesor dhe tunel nentokesor magazine. E shtruar me pllake, sistem ngrohje, e pamobiluar. Siperfaqja e tokes eshte 2000 m2.
Me kontaktoni.
0692493900
0685054350
Përshkrimi i linkut

Future Home Integrity

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione