Publikuar: Sht 21 2023 06:46

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

EUR

Publikuar: Sht 21 06:46
Shikime: 24
Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno
Siperfaqe toke: 220m2
Siperfaqe ndertim: 104m2
2 dhoma gjumi
2 ambiente ndenje
Ambient gatimi
Tualet
Me Dokumentacion te rregullt hipotekor
Oborr
Post parkimi
Zone e qete dhe e preferuar per banim.
Per vizite, kontakto!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
24
+355684594181

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione