Publikuar: Sht 21 2023 09:12

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

EUR

Publikuar: Sht 21 09:12
Shikime: 25
Duplexi ndodhet i pozicionuar ne rrugen Myslym Shyri.
Informacion mbi duplexin:
• Siperfaqe: 112m2 (neto)
• Kati i 0
• I pamobiluar
Detaje të tjera:
• Dokumentacion të rregullt hipotekor
• Ndriçim natyral ne çdo ambient.
• Orientim-Lindje
Zona është preferenciale dhe ofron te gjitha facilitet.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
25
0698656845

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione