Publikuar: Qer 17 2023 01:52

SHiTET APARTAMENT 2+1, NE YZBERISH

EUR

Publikuar: Qer 17 01:52
Shikime: 2
Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit.

Informacion mbi pronën:

• Apartamenti është i modifikuar në 2+1.
• Sipërfaqe e brendshme: 66.22 m²
• Sipërfaqe totale: 72.84 m²
• Pozicionohet në katin e gjashtë të një pallati të mirëadministruar dhe me ashensor.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me aspirim.
• Apartamenti është i investuar dhe shitet i mobiluar.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0699629675

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione