Publikuar: Qer 30 2023 02:23

Myslym Shyri Shtepi 110m

EUR

Publikuar: Qer 30 02:23
Shikime: 1
Shpia eshte e rikonstruktuar,pallat i vjeter dhe shtese me certifikate pronesie,pa ashensor,kati 4,ballkon 7merta pamja myslym shyri,shitet e mobiluar,banjo incaso,led,ngrohja kondicioner mitsubishhi,eshte ne gjendje shume te mire.185.000euro,fotot jane bere kur jemi futur ne shpi sot gjerat jane pak me te amotizuara.
nuk nderrohet,shitet arsye emigrimi,
mos telefonojne agjensi
.
,
?
!

.
.
mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citr
Shesim nderrojme kasetofon te te gjitha tipeve te makinave boxe,amplifikator etj
Ckodojme te gjitha tipet e radiove pa dhe me navigatore,kemi gjithashtu tipe ne shitje.
Ndodhemi ne Tirane Rr"Myslym Shyri" ESK servis(Endri Servis Kasetofona)
Kemi pjese per 90%te tipeve te kasetofoneve te makinave,Programojme kasetofonet
Rns510 kur kane probleme me zerin etj,kemi kamera per makina,ekrane per kamera porosi
te ndryshme per cdo produkt,
Behet fjale per produkte Origjinale jo KINEZE!!!
0355 0696163332 vod club
mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0696163332

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione