Publikuar: Qer 09 2023 02:42

Apartament 2+1+2 per shitje tek Kristal Center/ Komuna e Par

EUR

Publikuar: Qer 09 02:42
Shikime: 1
Apartament 2+1+2 ofrohet per shitje perball Kristal Center tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri shume mire te adminstruar dhe me ashensor. Hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature e rregullt. Apartamenti eshte i shperndar ne: Sallon plus kuzhine te vecuar. 2 dhoma gjumi nje nder to me tualet. Tualet te perbashket me hapesire te bollshme. koridor qe ben shperndarjen e ambienteve si dhe verande te bollshme me siperfaqe 48 m2. Orientim shume i mire me plot drite dhe diell. Zone mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesushme. Disponon hipotek.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione