Publikuar: Maj 31 2023 10:54

Apartament 1+1 per shitje tek Komuna e Parisit

EUR

Publikuar: Maj 31 10:54
Shikime: 1
Apartament 1+1 Ofrohet per shitje tek Komuna e Parisit prane Kika 2. Hapesire e mireorganizuar dhe kubature e rregullt. Tualet. Ballkon. Mundesi shume e mire banimi ose investimi. Orientim shume i mire. Disponon hipotek.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione